Přípravky dle nemocí
Produkty které obsahují ...
Navíc

Časopis

Drazí přátelé a příznivci sebeléčení, ze všech snů mám nejraději ty uskutečněné ...

Časopis Sebeléčení je součástí obřího projektu, který nosím v srdci a v hlavě pod pracovním názvem: "Sebeléčení vlastní energií a jiné praktické dovednosti"

Volně navazuje na kurzy, semináře, přednášky, knihu a Cd o sebeléčení, a předchází knihám, kurzům, seminářům, přednáškám, které jsem ještě nevytvořil. Mnoho let už přemítám, že poznatky z uplatňování sebeléčení vlastní energií v praxi sepíšu. Rozhodně si nemyslím, že několik stran časopisu je schopno pojmout významnou část toho, co chci sdělit o tom, jak si můžeme efektivně zasebeléčit.

Ale na druhé straně, proč tak výjimečné téma, jakým objev mechanismu sebeléčení nepochybně je, neotevřít právě v časopisu, jehož název "Sebeléčení" jen potvrzuje, jak významné místo tento fenomén v našem životě zaujal?

Časopis Sebeléčení vám nabídne vše, co je v tomto ohledu potřeba. Byl bych navýsost spokojen, kdyby vám jednotlivé články, rady, povídání a cvičení přinesly zábavu i poučení, ukrátily chvíli a zároveň prodloužily život.

Časopis považuji za koncentrovaný extrakt toho nejlepšího pro vás 
a váš mechanizmus sebeléčení. 

První číslo časopisu vyšlo v listopadu roku 2013. Od té doby se každý měsíc můžete setkávat se sebeléčením ve formě časopisu - nejdříve pouze v tištěné podobě - a od roku 2016 najdete časopis sebeléčení i ve svém mobilu nebo tabletu. 

Tak vám přeji příjemné a prožitkové čtení a podívejte se dále pro inspiraci, 
co obsahuje časopis sebeléčení. JočerČasopisy Sebeléčení - ZDE