Přípravky dle nemocí
Produkty které obsahují ...
Navíc

Ladící vidličky - článek I.

Stejně jako u akupresury se v případě fonoforézy - tonové akupunktury- nepoužívají ke stimulaci aktivních bodů a meridiánů jehličky, ale tónové vidlicové ladičky, které jsou přesně naladěny na setinu hertzů. Při použití ladičky, jsou aktivní body, meridiánové dráhy, reflexní plochy stimulovány kmitáním ladičky v příslušné frekvenci a zároveň mírným tlakem na bod, dráhu.
Nejčastěji se používá několik ladiček s různými frekvencemi tak, jak to odpovídá terapeutickému účelu a záměru.
Různé části a orgány našeho těla, buňky nám vibrují a jsou tvořeny určitými frekvencemi. Pokud je daný orgán v nerovnováze, frekvence se mění a dochází k oslabení orgánu až nemoci, nejprve v aurických energetických vrstvách, posléze na fyzické úrovni.


Terapeutické ladičky

Cílem práce s fonoforézou je uvedení buněk do resonance s frekvencí ladiček a opětovné naladění těla a tělesných orgánů na správné vibrace. Vzájemnou resonancí postupně dochází k harmonizaci a samoléčení našeho fyzického těla a těl energetických.
Nabízíme Vám poměrně jednoduché, ale silné nástroje vhodné pro terapie, léčení a zejména pro osobní sebeléčení. Ladičky je možno použít např. Shiatsu, kraniosakrální terapii, práci s tělem, práci s vibracemi a tony aj.
Nastává opět doba kdy Zvuk a jeho Síla nám pomohou pokročit v péči o své zdraví a v evolučním vývoji člověka v Kosmu.
Sortiment ladiček je nyné doplňován - momentálně prosíme Vaše požadavky na výběr spec.sad terapeutických ladiček mailem nebo telefonicky.


Terapeutické ladičky

Ladičky navržené energeickým Specialistou- sady JOČR
Ladičky Kosmické, planetární
Ladičky Medicínské
Ladičky Terapeutické
Ladičky oktávové
Ladičky hudební
Ladičky terapeutické zdravotní - mozkové, solární, čakrové. minerálové, meridiánové, orgánové, DNA, nervové aj.
Speciální sady ladiček- Fibonnacci, Solffegio, Phytagoras aj.
Ladičky s možností nastavení frekvence
Terapeutické ladičky


Terapeutické ladičky - kurzy
J.G.